21 czerwca 2024 to “ostatni” dzień pracy w I Liceum Profesora Grzegorza Witkowskiego.

Jest ikoną szkoły. Znamy Go z lekcji informatyki, lekcji fizyki, z Zielonej Szkoły w Grecji i we Włoszech. Także jako mistrza w świecie fotografii, muzyki oraz podróży.

Uczennice, uczniowie dziękują za wiedzę i Zieloną Szkołę, Rada Pedagogiczna – za wiedzę ze świata technologii, turystyczne atrakcje, a przede wszystkim za koleżeństwo, pomoc, wieloletnie szkolne przeżycia i doświadczenia.

25 czerwca 2024
Praktyczne porady.
10 lipca 2024
Konkurs Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Polonica na wakacjach... (do 31 sierpnia)
9 lipca 2024
Wyniki egzaminu maturalnego - opracowanie OKE.
2 lipca 2024
Women in STEM – Poland Short Essay Contest: sukces Julii Woroch i Gabrieli Zielińskiej.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności