Szkolna grupa teatralna “Preteksty” zaprezentowała siedleckiej publiczności spektakl “Eventus est intra”.

Zespół został zaproszony do Siedlec przez Macieja Czapskiego i CKiS. Wystąpił również siedlecki zespół STIM.

Wystąpili: Nadia Andrzejewska, Krzysztof Grabowski, Zofia Sosnowska, Maja Izdebska, Julia Stańczuk, Aleksandra Krakowska, Julia Rejman, Agata Kwapisz, Natalia Trzcińska, Maja Gryncewicz, Julia Matusik.

Zdjęcia: Janusz Mazurek i ostatnie – grupa “Preteksty”.

nasi wspaniali
nasi wspaniali aktorzy
aktorki i aktorzy grupy teatralnej
spektal “Pretekstów”
aktorki i aktorzy grupy teatralnej
podczas spektaklu
nasi szkolni aktorzy
grupa “Preteksty”
20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności