Klasa trzecia humanistyczna wzięła udział w zajęciach “Język sztuki”, w ramach projektu edukacyjnego U-Bus w Centrum Sztuki Współczesnej na Zamku Ujazdowskim.

Zajęcia umożliwiły stworzenie własnego dzieła sztuki w wersji mikro oraz rozmowę o klasycznych przykładach sztuki nowoczesnej (między innymi Fridy Kahlo, Josepha Beuysa, Katarzyny Kozyry, Zbigniewa Libery).

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wzięło w nim udział sześciuset uczniów z Mazowsza.

5 czerwca 2024
Program edukacyjny "Rozwijaj się dzięki UE".
5 czerwca 2024
Damian Pachołowski i Michał Wietoszko reprezentowali I Liceum w etapie wojewódzkim olimpiady historycznej.
4 czerwca 2024
Nadia Andrzejewska, Oliwia Borychowska, Maja Izdebska, Aleksander Janista, Zuzanna Młynik
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności