Naszym gościem był przedstawiciel Starostwa Powiatowego, Wicestarosta Ryszard Domański.

Młodzież oraz anglista Paweł Woźniak zaprezentowali swe niewątpliwe talenty muzyczne, wokalne.

Akademię szkolną przygotowała germanistka Monika Jeżowska.

Ufamy, że nowy rok szkolny 2023-2024 przyniesie sukcesy dydaktyczne, zapoczątkuje i utrwali przyjaźnie, będzie sprzyjał projektom, wycieczkom szkolnym, zawodom sportowym i nowościom, których nigdy nie brak w I Liceum.

11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności