Amelia Jaroszewska i Magdalena Rogozińska zakwalifikowały się do XXIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Aby móc otrzymać mandaty poselskie, uczennice musiały wykazać się szeroką wiedzą społeczno- polityczną oraz historyczną. Młodzi posłowie wyłonieni zostali w drodze konkursu, na podstawie zrealizowanego zadania rekrutacyjnego.

460 laureatów projektu wzięło udział w posiedzeniu Sejmu Dzieci i Młodzieży 1 czerwca, podczas Międzynarodowego Dnia Dziecka.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności