Amelia Jaroszewska i Magdalena Rogozińska zakwalifikowały się do XXIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Aby móc otrzymać mandaty poselskie, uczennice musiały wykazać się szeroką wiedzą społeczno- polityczną oraz historyczną. Młodzi posłowie wyłonieni zostali w drodze konkursu, na podstawie zrealizowanego zadania rekrutacyjnego.

460 laureatów projektu wzięło udział w posiedzeniu Sejmu Dzieci i Młodzieży 1 czerwca, podczas Międzynarodowego Dnia Dziecka.

9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
18 kwietnia 2024
Katarzyna Niemirka, Julia Marchel i Aleksander Janista są mistrzami logicznego myślenia.
18 kwietnia 2024
Julia Marchel uzyskała najwyższy wynik w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.