Absolwenci I Liceum spotkali się z wychowawcą, panem Walentym Walenciejem.

Lata mijają – a my, absolwenci Liceum na Sadowej, wciąż jesteśmy tacy sami – nawet 20 lat po ukończeniu tej szkoły!

Razem z fotografią z naszego spotkania przesyłamy pozdrowienia dla pracowników, uczniów i absolwentów Liceum. Uczniowie klasy o profilu biologiczno-chemicznym (matura 2003).

absolwenci I Liceum, matura 2003
absolwenci I Liceum, matura 2003
11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności