Finał IV Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi odbył się 21.04.2023r. Organizatorem zmagań była Politechnika Łódzka. Do finału zakwalifikowało się czworo uczniów I Liceum na ponad tysiąc startujących: Zofia Sosnowska, Jacek Cymborowski, Michał Tarnowski, Igor Prokopczuk.

Z przyjemnością informujemy, że Zofia Sosnowska została laureatką 6. miejsca, natomiast tytuł finalisty otrzymali Michał Tarnowski i Jacek Cymborowski. W Finale wzięło udział 181. uczniów, którzy wykazywali się wiedzą z zakresu chemii i biotechnologii. Stopień trudności był bardzo wysoki, tym bardziej cieszy tak doskonała znajomość języka angielskiego prezentowana przez naszych uczniów 🙂

Młodzież przygotowała Joanna Trandziuk, nauczycielka języka angielskiego z I Liceum. Serdecznie gratulujemy!!!

laureaci olimpiady
laureaci olimpiady
6 czerwca 2023
Zielona Szkoła 2023 - w odbiorze uczestników - jak zawsze sukcesem.
6 czerwca 2023
Absolwenci I Liceum spotkali się z wychowawcą, panem Walentym Walenciejem. Lata mijają – a my, absolwenci Liceum na Sadowej, wciąż jesteśmy tacy sami – nawet 20 [...]
5 czerwca 2023
Amelia Jaroszyńska i Magdalena Rogozińska reprezentowały I Liceum podczas czerwcowej sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content