Finał IV Olimpiady Języka Angielskiego z Elementami Technicznymi odbył się 21.04.2023r. Organizatorem zmagań była Politechnika Łódzka. Do finału zakwalifikowało się czworo uczniów I Liceum na ponad tysiąc startujących: Zofia Sosnowska, Jacek Cymborowski, Michał Tarnowski, Igor Prokopczuk.

Z przyjemnością informujemy, że Zofia Sosnowska została laureatką 6. miejsca, natomiast tytuł finalisty otrzymali Michał Tarnowski i Jacek Cymborowski. W Finale wzięło udział 181. uczniów, którzy wykazywali się wiedzą z zakresu chemii i biotechnologii. Stopień trudności był bardzo wysoki, tym bardziej cieszy tak doskonała znajomość języka angielskiego prezentowana przez naszych uczniów 🙂

Młodzież przygotowała Joanna Trandziuk, nauczycielka języka angielskiego z I Liceum. Serdecznie gratulujemy!!!

laureaci olimpiady
laureaci olimpiady
11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content