Nastrojowo, z kolędą na ustach wkraczaliśmy 22. grudnia w czas świąt Bożego Narodzenia. Z przyjemnością wspominamy szkolną uroczystość.

Życzenia od dyrektora szkoły, pani Teresy Oliwińskiej oraz przewodniczącego samorządu uczniowskiego, Mateusza Pietrzaka poprzedziły szczególny dla społeczności I Liceum moment dzielenia się opłatkiem. Podsumowano również szkolne rozgrywki z piłki siatkowej – 87. sportowców otrzymało świąteczne upominki za osiągnięcia w szkolnej lidze i mikołajkowym turnieju zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zwieńczeniem świątecznego spotkania były klasowe wigilie.

Zdjęcia wykonał nauczyciel I Liceum, pan Walenty Walenciej.

Spotkania wigilijne w klasach

24 kwietnia 2024
Koniec roku szkolnego...
23 kwietnia 2024
Spotkanie po latach z wychowawcą.
Licealiści w Sądzie Rejonowym.
24 kwietnia 2024
Grupa osób zainteresowanych sportem odwiedziła Akademię Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.