Nastrojowo, z kolędą na ustach wkraczaliśmy 22. grudnia w czas świąt Bożego Narodzenia. Z przyjemnością wspominamy szkolną uroczystość.

Życzenia od dyrektora szkoły, pani Teresy Oliwińskiej oraz przewodniczącego samorządu uczniowskiego, Mateusza Pietrzaka poprzedziły szczególny dla społeczności I Liceum moment dzielenia się opłatkiem. Podsumowano również szkolne rozgrywki z piłki siatkowej – 87. sportowców otrzymało świąteczne upominki za osiągnięcia w szkolnej lidze i mikołajkowym turnieju zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zwieńczeniem świątecznego spotkania były klasowe wigilie.

Zdjęcia wykonał nauczyciel I Liceum, pan Walenty Walenciej.

Spotkania wigilijne w klasach

23 maja 2024
Spotkanie literackie w Klasie Trzeciej Humanistycznej.
16 maja 2024
Pierwsze miejsce dla I Liceum.
7 maja 2024
Julia Marchel będzie reprezentować I Liceum w finale XII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności