Grupa uczniów i nauczycieli obejrzała spektakl w teatrze Kwadrat “Nie książka zdobi człowieka”, wyreżyserowany przez Giovannę Castellanos.

Aktorzy, których grę oglądaliśmy z zainteresowaniem: Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman, Olga Kalicka, Magdalena Stużyńska, Ilona Chojnowska. Scenariusz Kanadyjczyka Seymoura Blickera to klasyczna komedia pomyłek, z happy end’em. Sztuka opowiada o tym, że warto pozostawać sobą, choć – gdyby nie strach, obawa, pomyłki typu qui pro quo – nie byłoby niektórych szczęśliwych spotkań, kończących się aż zauroczeniem i przyjaźnią.

Uczestnicy czterdziestego szóstego wyjazdu licealistów do teatru: Jakub Ambroziak, Fabian Bojar, Dominika Buczyńska, Weronika Brzózka, Alicja Kasprzycka, Cezary Maksimiak, Gabriela Mazurczak, Julia Piwko oraz nauczycielki: Elżbieta Frączek, Monika Jeżowska, Urszula Kołodziejczuk, Agnieszka Mikołajczuk, Krystyna Skorupka, Anna Kuryłek.

Specjalne podziękowania dla Weroniki Brzózki za działania logistyczne.

przed teatrem Kwadrat
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
18 kwietnia 2024
Katarzyna Niemirka, Julia Marchel i Aleksander Janista są mistrzami logicznego myślenia.
18 kwietnia 2024
Julia Marchel uzyskała najwyższy wynik w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.