21 kwietnia 2023 w Siedlcach  odbył się  etap regionalny  VIII edycji ogólnopolskiego konkursu “Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

I Liceum  reprezentowali uczniowie: Kinga Hardej, Gabriela Zielińska i Kacper Bujalski.

Podczas konkursu uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat kultury, historii, literatury, geografii  Austrii.  Trzygodzinne  zmagania konkursowe uczniowie I LO  zakończyli zdobyciem piątego miejsca.

5 czerwca 2024
Program edukacyjny "Rozwijaj się dzięki UE".
5 czerwca 2024
Damian Pachołowski i Michał Wietoszko reprezentowali I Liceum w etapie wojewódzkim olimpiady historycznej.
4 czerwca 2024
Nadia Andrzejewska, Oliwia Borychowska, Maja Izdebska, Aleksander Janista, Zuzanna Młynik
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności