21 kwietnia 2023 w Siedlcach  odbył się  etap regionalny  VIII edycji ogólnopolskiego konkursu “Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

I Liceum  reprezentowali uczniowie: Kinga Hardej, Gabriela Zielińska i Kacper Bujalski.

Podczas konkursu uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat kultury, historii, literatury, geografii  Austrii.  Trzygodzinne  zmagania konkursowe uczniowie I LO  zakończyli zdobyciem piątego miejsca.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności