10 marca 2023 odbył się szkolny etap VIII ogólnopolskiego konkursu „Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”, zorganizowany przez Polskie
Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

W konkursie uczestniczyło piętnaścioro uczniów z klas pierwszych i drugich:

Natalia Suchożebrska
Natalia Wojewódzka
Gabriela Grzęda
Daria Grzęda

Maja Szymanik
Wiktoria Lachowska

Kinga Hardej
Gabriela Zielińska
Kacper Bujalski
Mateusz Pietrzak
Błażej Wierzbicki
Michał Osiński

Maja Hardej
Aleksandra Dębska
Magdalena Rogozińska

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział i zaangażowanie w przygotowanie do konkursu, gratuluję zwycięskiej drużynie z klasy drugiej: Gabrieli Zielińskiej, Kindze Hardej i Kacprowi Bujalskiemu i życzę powodzenia w etapie regionalnym, który odbędzie się w Siedlcach 21 kwietnia 2023.

26 marca 2024
"Złóżcie troski żałujący. Otrzyjcie łzy roniący. Ustąpcie wszelkie żałości" (wiek XVII)
27 marca 2024
Uczniowie klasy matematyczno-fizycznej biorą udział w projekcie Politechniki Białostockiej: Michał Matwiejczuk, Bartosz Ławecki, Hubert Wróblewski. Zagłosuj na projekt z IA!
27 marca 2024
10 kwietnia zapraszamy Uczennice, Uczniów Klas Ósmych do Pokojów Zagadek. 17 kwietnia zapraszamy ponownie na Popołudnie na Sadowej!
26 marca 2024
Zgłoszenia Absolwentów do 30 marca 2024.