10 marca 2023 odbył się szkolny etap VIII ogólnopolskiego konkursu „Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”, zorganizowany przez Polskie
Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

W konkursie uczestniczyło piętnaścioro uczniów z klas pierwszych i drugich:

Natalia Suchożebrska
Natalia Wojewódzka
Gabriela Grzęda
Daria Grzęda

Maja Szymanik
Wiktoria Lachowska

Kinga Hardej
Gabriela Zielińska
Kacper Bujalski
Mateusz Pietrzak
Błażej Wierzbicki
Michał Osiński

Maja Hardej
Aleksandra Dębska
Magdalena Rogozińska

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział i zaangażowanie w przygotowanie do konkursu, gratuluję zwycięskiej drużynie z klasy drugiej: Gabrieli Zielińskiej, Kindze Hardej i Kacprowi Bujalskiemu i życzę powodzenia w etapie regionalnym, który odbędzie się w Siedlcach 21 kwietnia 2023.

11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności