I Liceum świętowało Boże Narodzenie.

Przełamaliśmy się opłatkiem. Życzenia złożyli: Dyrektor Teresa Oliwińska, Ksiądz Adrian Arkita, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Mateusz Pietrzak. Kolędy pięknie i z talentem zaśpiewali i zagrali: Liwia Długosz, Aleksandra Kowalska, Natalia Krasnodębska, Jakub Przewoźny, Alex Romańczuk, Oliwia Rytel. Uroczystość prowadzili: Julia Bukowicka, Paweł Gąsowski, Ksiądz Adrian Arkita.

Dyrektor Teresa Oliwińska oraz nauczyciele: Ewa Skarżyńska, Ewa Witkowska, Piotr Kosieradzki, Grzegorz Wyszomierski nagrodzili uczennice, uczniów, którzy z powodzeniem reprezentowali szkołę w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego “Forget-Me-Not” oraz uczestniczyli w cieszących się ogromnym powodzeniem III Mikołajkowym Międzyrocznikowym Turnieju Piłki Siatkowej im. Księdza Grzegorza Radziszewskiego oraz w rozgrywkach piłki nożnej.

Spotkanie wszystkich na sali gimnastycznej oraz spotkania klasowe ujawniły talenty artystyczne, kulinarne, dekoratorskie, a przede wszystkim tradycję wspólnego świętowania w I Liceum.

Zdjęcia: Walenty Walenciej, Grzegorz Wyszomierski.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności