W pierwszych dniach kwietnia Wspólnotę Sióstr Salezjanek w Sokołowie Podlaskim odwiedziła Siostra Lidia Strzelczyk.

Jest ona jedną z współpracownic przełożonej generalnej sióstr. Jej praca polega na tym, że wizytuje różne kraje, w których pracują siostry; ostatnio Koreę Południową i Mongolię; przed nią wizyta w Niemczech.

Siostra Lidia Strzelczyk spotkała się z uczniami 2c. Po powitaniu przez uczniów, skierowała do nich kilka myśli z życia Ksiedza Jana Bosko i Siostry Marii Dominiki, założycieli sióstr salezjanek. Obdarowała uczniów pamiątkowymi zakładkami do książek.

23 kwietnia 2024
Spotkanie po latach z wychowawcą.
19 kwietnia 2024
II E dziewcząt i III A chłopców to mistrzowie gry w piłkę koszykową w I Liceum.
19 kwietnia 2024
Marcel Kurowicki został laureatem konkursu matematycznego organizowanego przez politechnikę w Białymstoku.