W pierwszych dniach kwietnia Wspólnotę Sióstr Salezjanek w Sokołowie Podlaskim odwiedziła Siostra Lidia Strzelczyk.

Jest ona jedną z współpracownic przełożonej generalnej sióstr. Jej praca polega na tym, że wizytuje różne kraje, w których pracują siostry; ostatnio Koreę Południową i Mongolię; przed nią wizyta w Niemczech.

Siostra Lidia Strzelczyk spotkała się z uczniami 2c. Po powitaniu przez uczniów, skierowała do nich kilka myśli z życia Ksiedza Jana Bosko i Siostry Marii Dominiki, założycieli sióstr salezjanek. Obdarowała uczniów pamiątkowymi zakładkami do książek.

5 czerwca 2024
Program edukacyjny "Rozwijaj się dzięki UE".
5 czerwca 2024
Damian Pachołowski i Michał Wietoszko reprezentowali I Liceum w etapie wojewódzkim olimpiady historycznej.
4 czerwca 2024
Nadia Andrzejewska, Oliwia Borychowska, Maja Izdebska, Aleksander Janista, Zuzanna Młynik
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności