W pierwszych dniach kwietnia Wspólnotę Sióstr Salezjanek w Sokołowie Podlaskim odwiedziła Siostra Lidia Strzelczyk.

Jest ona jedną z współpracownic przełożonej generalnej sióstr. Jej praca polega na tym, że wizytuje różne kraje, w których pracują siostry; ostatnio Koreę Południową i Mongolię; przed nią wizyta w Niemczech.

Siostra Lidia Strzelczyk spotkała się z uczniami 2c. Po powitaniu przez uczniów, skierowała do nich kilka myśli z życia Ksiedza Jana Bosko i Siostry Marii Dominiki, założycieli sióstr salezjanek. Obdarowała uczniów pamiątkowymi zakładkami do książek.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności