Osoby z I Liceum zaangażowały się w działania XV Integracyjnych Spotkań Muzyczno-Tanecznych, organizowanych przez Środowiskowy Dom Samopomocy, stowarzyszenie “BYĆ i żyć”. Są to reprezentanci klasy matematyczno-geograficznej: Kornelia Balińska, Marta Domańska, Michał Osiński, Gabriela Zielińska.

Podziękowania za postawę niesienia pomocy, pomagania człowiekowi, który nie zawsze sam może rozwiązać swoje trudne problemy.

Dyplomy i upominki wolontariuszom z I Liceum wręczyła Dyrektor Teresa Oliwińska, reprezentując też Panie: Katarzynę Anusiewicz, Edytę Zajadacz.

Brawa dla wolontariuszy!

Autorką zdjęcia jest Amelia Jaroszewska, koleżanka wolontariuszy.

Licealiści w Sądzie Rejonowym.