Kontynuujemy współpracę z Wydziałem Fizyki Politechniki Warszawskiej. Jesienią 2022 roku uczniowie I Liceum brali udział w zajęciach laboratoryjnych na uczelni pięciokrotnie! Inicjatorem współpracy jest Jarosław Krakowski, nauczyciel fizyki.

Tym razem 10. stycznia gościliśmy w naszej szkole pracownika naukowego tego wydziału: dr Artura Sobczyka. Pan Artur poprowadził zajęcia z robotyki oparte na platformie Arduino. Uczniowie mieli możliwość konstruowanie obwodów sterujących oświetleniem. Zajęcia odbyły się w dwóch grupach. Gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Kusocińskiego w Sokołowie Podlaskim (37 uczniów). W warsztatach brali również udział uczniowie z klasy 2B.

zdjęcia wykonał Walenty Walenciej, nauczyciel matematyki w ILO

27 marca 2023
Mamy już pełną listę osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie Ponadnarodowa Mobilność Uczniów! Dnia 27.03.2023r. komisja rekrutacyjna wysłuchała nagrań oraz wystąpień czterech [...]
26 marca 2023
26 marca mija 80 rocznica akcji pod Arsenałem.
24 marca 2023
Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych i listę rezerwową do udziału w projekcie: Ponadnarodowa mobilność uczniów – “Opowiedz mi o moim świecie”. [...]
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content