W ramach współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW odbyło się w I Liceum Spotkanie z pracownikami Wydziału. Małgorzata Kaczorowska – doktor nauk o polityce – przeprowadziła wykład na temat partii politycznych i systemów partyjnych.

Paweł Mrowiński – doktorant WNPiSM – przybliżył młodzieży tematykę uroczystości pogrzebowych w powojennej Polsce. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich realizujący przedmiot wiedza o społeczeństwie w zakresie rozszerzonym.

Współpraca z Uniwersytetem Warszawskim będzie również kontynuowana w przyszłym roku szkolnym.

zajęcia z wykładowcami UW
zajęcia z wykładowcami UW
zajęcia z wykładowcami UW
zajęcia z wykładowcami UW
11 kwietnia 2024
Projekt Klasy I A w finale konkursu Politechniki Białostockiej "Niesamowita Maszyna".
9 kwietnia 2024
Aleksandra Dębska została finalistką Olimpiady Teologii Katolickiej. Sukces uczennicy, a także - po raz kolejny - Siostry Zofii Błońskiej.
13 kwietnia 2024
13 kwietnia - rocznica zbrodni katyńskiej.
12 kwietnia 2024
Klasa IIIC reprezentowała I Liceum podczas kongresu naukowego w Drohiczynie.
11 kwietnia 2024
Małgorzata Hackemer weźmie udział w ogólnopolskiej części konkursu historycznego o przyjaźni Polski i Węgier.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności