Uczniowie klasy językowej IB uczestniczyli w akcji Kartka za kartkę.

Celem projektu jest wymiana własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych  wraz z życzeniami w języku niemieckim.  Adresatami są uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły partnerskiej KGS Neustadt am Rübenberge. Oprócz pięknie wykonanych kartek uczniowie przygotowali dla kolegów z Niemiec  paczkę pełną słodyczy.

Serdecznie dziękuję uczniom klasy IB za kreatywną pracę i zaangażowanie.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności