Mistrzem Ortografii I Liceum w roku szkolnym 2022-2023 został Jacek Cymborowski. Wicemistrzynie to Marta Mirkiewicz i Gabriela Bednarczyk.

Gratulacje dla całej grupy piszącej szkolne dyktando, reprezentującej wiele klas naszej szkoły. Niech wszyscy czują się zwycięzcami w świecie zawiłości, wyjątków i dyskusyjnych rozstrzygnięć polskiej ortografii.

Grupa mistrzowska z I Liceum:

Patrycja Baranek, Gabriela Bednarczyk, Borys Bielecki, Jacek Cymborowski, Weronika Goworek, Maja Hardej, Maja Jóźwiak, Wiktoria Lachowska, Julia Marchel, Gabriela Majewska, Marta Mirkiewicz, Zuzanna Onopiak, Paulina Paczuska, Julia Połosa, Maja Przewoźna, Jakub Przewoźny, Maja Rybak, Kacper Rydzewski, Jakub Rytel, Julia Rytel, Michał Sadłowski, Jan Salach, Julia Salach, Magdalena Sawicka, Kacper Steć, Natalia Suchożebrska, Wojciech Toporowski, Karol Turos, Izabela Wiśniewska, Maciej Wojtkowski, Natalia Wytwer.

Poziom oceniamy jako wysoki i wyrównany; tym większe gratulacje dla uczestniczek i uczestników.

24 kwietnia 2024
Koniec roku szkolnego...
23 kwietnia 2024
Spotkanie po latach z wychowawcą.
Licealiści w Sądzie Rejonowym.
24 kwietnia 2024
Grupa osób zainteresowanych sportem odwiedziła Akademię Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.