Mistrzem Ortografii I Liceum w roku szkolnym 2022-2023 został Jacek Cymborowski. Wicemistrzynie to Marta Mirkiewicz i Gabriela Bednarczyk.

Gratulacje dla całej grupy piszącej szkolne dyktando, reprezentującej wiele klas naszej szkoły. Niech wszyscy czują się zwycięzcami w świecie zawiłości, wyjątków i dyskusyjnych rozstrzygnięć polskiej ortografii.

Grupa mistrzowska z I Liceum:

Patrycja Baranek, Gabriela Bednarczyk, Borys Bielecki, Jacek Cymborowski, Weronika Goworek, Maja Hardej, Maja Jóźwiak, Wiktoria Lachowska, Julia Marchel, Gabriela Majewska, Marta Mirkiewicz, Zuzanna Onopiak, Paulina Paczuska, Julia Połosa, Maja Przewoźna, Jakub Przewoźny, Maja Rybak, Kacper Rydzewski, Jakub Rytel, Julia Rytel, Michał Sadłowski, Jan Salach, Julia Salach, Magdalena Sawicka, Kacper Steć, Natalia Suchożebrska, Wojciech Toporowski, Karol Turos, Izabela Wiśniewska, Maciej Wojtkowski, Natalia Wytwer.

Poziom oceniamy jako wysoki i wyrównany; tym większe gratulacje dla uczestniczek i uczestników.

20 lutego 2024
Gościem klas humanistycznych I Liceum był literaturoznawca Andrzej Borkowski z UPH Siedlce.
17 lutego 2024
"Zebranie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp. Wspólna nauka to sukces" - Henry Ford.
15 lutego 2024
Klasa Trzecia Humanistyczna gościła pisarkę, autorkę dwóch popularnych powieści.
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności
Skip to content