6 marca 2023 Klasa Druga Humanistyczna i reprezentantki Klasy Trzeciej Humanistycznej wzięły udział w dwóch zajęciach typu warsztatowego z wykładowcami Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Były to zajęcia dedykowane naszej grupie oraz liceom lubelskim.

Klasa Druga Humanistyczna wybrała zajęcia pod tytułem “Manipulacyjne konteksty wizualności” oraz “Efektywna komunikacja, czyli o mówieniu, sluchaniu, a nawet plotkowaniu”.

Nasi wykladowcy pracują na co dzień na Wydziale Nauk Społecznych. Wiele osób z klas humanistycznych bierze pod uwagę studiowanie psychologii oraz pedagogiki specjalnej.

Z Wychowawczynią przed lubelskim muzeum.
podczas zajęc z dr Moniką Wawer z Wydziału Nauk Społecznych
Na dziedzińcu uniwersytetu.
Lubelska latarnia ze Starego Miasta, symboliczny pomnik ludności żydowskiej w przedwojennym i wojennym Lublinie (o czym opowiedziała historyk Agata Mosiej). Zdjęcie wykonała Weronika Grzymała.
Fotografia Weroniki Grzymały.

Licealiści w Sądzie Rejonowym.