28 stycznia 2023
Klasa druga humanistyczna gościła pracownika naukowego Instytutu Językoznawstwa i Literaturoznawstwa Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
XXX Jubileuszowy Szkolny Konkurs Ortograficzny przyniósł zwycięstwo Jackowi Cymborowskiemu, Marcie Mirkiewicz i Gabrieli Bednarczyk.
25 stycznia 2023
Mistrzem Ortografii I Liceum w roku szkolnym 2022-2023 został Jacek Cymborowski. Wicemistrzynie to Marta Mirkiewicz i Gabriela Bednarczyk.
20 stycznia 2023
Zamieszczamy pozostający do dziś w rękopisie wiersz żołnierza Września 1939, marynarza Flotylli Pińskiej, Józefa Maleszewskiego, wnuka Powstańca Styczniowego Jana Maleszewskiego.
11/02 19:00
Studniówka
13/02 - 26/02
Ferie zimowe
uczniowie
Dobry start
w dorosłe życie!
Zdobywaj wiedzę w naszej szkole. Dowiedz się jak wygląda proces rekrutacyjny i zostań uczniem I Liceum Ogólnokształcącego w Sokołowie Podlaskim.
Współpraca
Wszystkie prawa zastrzeżone ⓒ 2022 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim   Polityka prywatności